ShadowProtect Midi (StorageCraft)

Küçük veya orta ölçekli işletmelerde | StorageCraft

StorageCraft-Recovery-Solution-logo-lrg

PhoneStorageCraft Tanıtım ve Satın Alma Talep Etmek İçin Tıkla

Hiçbir işletme, olağanüstü durumdan kaynaklanan veri kaybını veya kesinti süresini göze alamaz; ancak söz konusu işletme size aitse risk daha da yüksektir. Kullanımı kolay olan ve ne tür bir olağanüstü durumla karşılaşırsanız karşılaşın her zaman güvenebileceğiniz kurumsal sınıf bir yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma çözümüne ihtiyacınız vardır.

O halde StorageCraft Recover-Ability  inceleyelim.

BT Yedekleme ve Olağanüstü Durum Kurtarma: BT Ortamınızın Tamamını Yedekleme

BT Ortamınızın Tamamını Yedekleme

Sunucu, masaüstü/dizüstü bilgisayar veya SQL ya da SharePoint gibi daha özel bir uygulama sunucusu olduğuna bakılmaksızın kuruluşunuzdaki her Windows makinesinin güvenilir ve bozulmamış yedek imajlarını edinin. Bunları yerel olarak ve uzaktan kaydedin.

Sanal Makinede Yedek İmajları Sanallaştırma: Kesinti Süresini Ortadan Kaldırma

Kesinti Süresini Ortadan Kaldırma

Yeni donanımı beklerken işlemlerin çalışmaya devam etmesini sağlamak için yedek imajlarınızı bulutumuzda bile anında sanallaştırın. Veya bir düğme tıklaması ile kurtarma işlemi yapmanız için sanal makinede kurtarmanızı önceden hazırlayın.

BT Olağanüstü Durum Kurtarma - Herhangi Bir Olağanüstü Durumu Kurtarma

Herhangi Bir Olağanüstü Durumu Kurtarma

Büyük veya küçük tüm olağanüstü durumlara hazırlanmak için tüm yedek imajlarınızın kopyalarını yerel olarak veya bulutumuz da dahil olmak üzere birden çok konumda saklayın. Donanımınıza bakılmaksızın bu imajları kullanarak hızlı şekilde kurtarma gerçekleştirin.

Yedekleme İzleme Aracı: Savunmalarınızı İzleme

Savunmalarınızı İzleme

Her makinedeki yedeklemelerinizi gözetim altında tutun. Yedekleme gerçekleşmediğinde, makinede depolama alanı dolduğunda veya herhangi sayıda koşullar yerine geldiğinde uyarı alın.

Yedekleme Yönetim Aracı: Depolama Alanınızı Yönetme

Depolama Alanınızı Yönetme

Eski yedeklemeler için özelleştirilebilir tutma ve birleştirme kuralları ayarlayarak depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Eskileri arşiv olarak tutun ve geçerli veriler için alan kazanın.

Test Aracı Olarak Sanal Makine: Verilerinizin Kontrolünü Ele Alma

Verilerinizin Kontrolünü Ele Alma

Yeni yazılımları güvenli şekilde test etmek, eski uygulamalara erişmek veya fiziksel makinenizdeki sorunları atlamak için herhangi bir yedek imajı sanal makine olarak başlatın.

Neye İhtiyacınız Var?

StorageCraft ShadowProtect – Ödüllü yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma yazılımımız tam olarak ne diyorsa onu yapar. Veriler, uygulamalar, işletim sisteminiz ve daha fazlası da dahil olmak üzere bilgisayarınızın tamamının güvenilir anlık görüntülerini oluşturarak her defasında makinenizin tamamının veya tek bir dosyanın kurtarılmasını kolaylaştırır.

StorageCraft ImageManager – ImageManager, yedek imajlarınızın kalitesini doğrulamanıza ve eski imajların ne kadar süre tutulacağına ilişkin kurallar oluşturmanıza olanak sağlayan, ücretsiz bir ShadowProtect eklentisidir. Ayrıca imajları birleştirebilir, böylece depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanabilir ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz verileri tutabilirsiniz.

StorageCraft ShadowControl – ShadowControl ile yedekleme ortamınızın tamamını izleyin. ShadowControl, yedeklediğiniz her makineyi gözetim altında tutmanızı sağlayarak yedeklemelerinizin ihtiyaç duyduğunuz anda hazır olduğundan emin olmanıza olanak sağlayan, ücretsiz bir ShadowProtect eklentisidir. Kurallar ayarlamanıza ve sonra düşük depolama alanı, hatalı yedekleme veya makinenin çalışmayı durdurması gibi belirli koşullar yerine getirildiğinde uyarılar almanıza olanak sağlar.

StorageCraft Genel Bakış

StorageCraft EV

 StorageCraft Küçük ve Orta İşletmeler

StorageCraft Kurumsal

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları