Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

Radmin Aktivasyon SSS

SIK SORULANLARSorularınıza Yanıtlar Burada

Aktivasyon neden gerekli?

Radmin Server 3.x lisansı belli bir sayıda bilgisayar üzerinde kullanılmak üzere verilir. Ürün aktivasyon teknolojisi kurulum sayısını kontrol etmektedir. Bir lisans anahtarının ürünün lisansının amaçladığından fazla bilgisayar üzerinde kullanılmadığını doğrulayarak çalışmaktadır.

Ürün aktivasyonu nasıl çalışır?

Bir lisans satın aldıktan sonra lisans anahtarınızı alırsınız. Aktivasyon işlemini izlerken bu numarayı girmelisiniz. Program aktivasyon sunucusuna gönderilen bir donanım kimlik bilgisi anahtarı yaratır. Hiçbir kişisel kimlik bilgisi içermez ya da gerektirmez. Sisteminize meydana gelebilecek ufak değişiklikler yeniden aktivasyon gerektirmeyecektir. Eğer önemli sayıda donanım bileşenini değiştirmek suretiyle bilgisayarınızı revizyondan geçirecekseniz, bu işlem farklı bir bilgisayar yaratabilir ve bu durumda Radmin Server 3.x sürümünü yeniden aktive etmeniz gerekebilir.

Radmin Server 3 sunucu modülleri aktivasyon gerektirirler. Radmin Server 3.x modülü aktivasyon yapılmadığı taktirde 30-günlük deneme sürelerinin ardından çalışmayacaktır.

Ürünü aktive etmek için bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Radmin 3 Aktivasyonu sayfasındaki adım-adım talimatları izleyin. Radmin 3 Uzaktan Kontrol için lisans anahtarı tüm 3.x sürümü Radmin yazılımları için geçerlidir.

Eğer Windows’u yeniden kurarsanız, hard diskinizi değiştirirseniz ya da bilgisayarınızda başka ufak çaplı donanım değişiklikleri yaparsanız, mevcut lisans anahtarınızı girerek yazılımınızı basit bir şekilde yeniden aktive edebilirsiniz. Eğer ana kartınızı yada komple bilgisayarınızı değiştirirseniz, Geri Besleme Formu’nu kullanarak bizimle temas kurmanız gerekmektedir, böylece gerekli aktivasyon sayısı için Lisans Anahtarınızı yenileyebiliriz. Lütfen Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri Ekibi ile temas kurunuz.

Evet, boşluk bırakmadan “;” işareti ile ayırarak birkaç lisans anahtarı girebilirsiniz. Aktivasyon sunucusu bunların hepsini kontrol edecektir. Eğer Radmin Server bu anahtarlardan biri kullanılarak bu bilgisayarda daha önce aktive edildiyse, yeniden aktive edilecektir. Eğer yeni bir Radmin Server kurulumu yapıyorsanız, aktivasyon sunucusu aktivasyon için kullanılmamış lisans anahtarını seçecektir.

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange