Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

SMS BÜFESİToplu Kısa Mesaj Nedir?

SMS Büfesi ve 850 Burada Kısa Mesaj ve Ses Hizmetleri, OPLAVUS teknoloji alt yapısını kullanarak Telekomunikasyon sektöründe hizmetlerine AYMG çatısı altında devam etmektedir.9 yıldır ticari hayatını sürdürmekte olan AYMG tüm iştiraklarında güveni esas alarak mutabakatsız bir işlemi dahi olmayan bir kuruluş durumunda iken Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri adı ile ticari hayatına devam etmektedir.

Bizlerden hizmet alan Belediyeler, Dernekler, Vakıflar, AVM’ler, Kooperatifler, Şirketler, Bireysel müşteriler almış oldukları güven ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız nedeni ile yıllardır bizleri tercih etmeye devam etmektedirler.Para kazanmanın hizmet kalitemizin önüne geçemediği bir dönemde genişleyen hizmet ve referans ağımız ile sizlere Telekomunikasyon sektöründe yenilikleri en hızlı şekilde ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

NEDEN SMS İLE DUYURU YAPMALISINIZ?

Doğru seçim Internet üzerinden SMS göndermek; çünkü SMS Büfesi sizlere zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacak öneriler getiriyor. Bir telefon görüşmesi ya da bir faks gönderisi için harcadığınız zamanları bir düşünelim.

1 SMS göndermenin size ya da firmanıza maliyeti, o kişiye telefon etmeniz durumunda, sadece konuya girme sürenizi kapsar. Oysa ki, aynı maliyete gönderdiğiniz SMS konuyu hedef kitleye anında anlatır.

Aynı şekilde göndermeye çalıştığınız bir faks ya da e-posta iletisinin ne zaman okunacağını bilemezsiniz. Oysa ki, SMS gönderdiğinizde çok daha kısa sürede ve kesinlikle hedef kitlenin mesajı görmesi ve okuması sağlanır.

Cep telefonları insan hayatına bir anahtar kadar yerleşti ve bir gereklilik boyutunda insan hayatına girdi. Bir kişinin cep telefonunu sürekli yanında taşıması SMS’in önemli bilgileri kişiye anlık erişim ile ulaştırmasında büyük bir olanak sağlamaktadır.

KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Internet üzerinden firmanızın şubelerine müşterilerine, bayilerinize ya da arkadaş ve akrabalarınıza SMS gönderebilirsiniz. Günümüzde SMS ile bilgilendirme, uyarı (hatırlatma) ve tebrik mesajları internet üzerinden kolay bir şekilde hedefe gönderilebilmektedir.

Telefonunuzdan veya operatörünüzün size sağladığı Web’den SMS gönderme sayfasından SMS göndermenin bir işkenceye dönüşmesinden şikayet ediyorsanız SMS Büfesi bu işkenceyi bitirmek için hazır hizmetinizdedir.

SMS hizmetinden kurumsal boyutlu yararlanmayı düşünen kurum ve kuruluşlar için kullanım alanları çok geniştir. Hemen her sektörde SMS ile duyurular yapılabilir. Bakiye, borç bilgileri hatırlatma amaçlı müşterilere gönderilebilir.

Yeni ürün ve hizmetlerden bayi ya da temsilciliklerinizi haberdar edebilirsiniz. Çok acil devreye alınması gerekli bir kampanyanızı SMS ile şubelerinizin yetkili personeline gönderip en kısa yoldan devreye alabilirsiniz.

ÖZEL PROJELER VE YAZILIM DESTEĞİ

SMS çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, SMS Büfesi sizler için gerekirse projelerinizi hayata geçirebilmeniz açısından gerekli yazılım ve altyapıyı projelendirip kurabilir.

İletişim Formunu DoldurunSize en kısa sürede geri dönüş sağlayalım

Bize Yazın

Geri Arama İsteğinde Bulunun


Bizleri ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili aramaktan çekinmeyin.

Sizi bilmiyoruz ama teknolojinin farklı kulvarlarındaki yolculuğa başlama zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü işletmenizin çok daha fazlası olabileceğini bildiğinizde kaybedecek zamanınız olmaz.

İşletmenizi olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve dijital dönüşümünüzü başlatalım.

Tüm gönderileriniz KVKK kapsamında saklanmakta ve iştiraklarımız haricinde hiçbir şirket veya veri işleyicisi tarafından paylaşılmamaktadır.

SMS Duyurusu grupları için ayrıca kayıt olunulması gerekmektedir.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange