Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

narbulutE-Posta Kayıplarına Sona erdiren Yerli Çözüm?

Kötü niyetli kişiler tarafından veya kullanıcı hatalarından dolayı E-posta kayıpları yaşayabilirsiniz. Bu durum size veya şirketinize ciddi zararlar verebilir. E-posta yedeklerinizi alt yapı maliyeti yapmadan buluta yedekleyebilirsiniz. Narbulut’la E-posta kayıpları yaşamazsınız.

  • Otomatik Yedekleme
  • Manuel Yedekleme
  • PST Dosyası Seçebilme
  • Yedekleme Zamanı
  • Versiyon Takibi
  • Uzaktan Yönetim

NARBULUT OUTLOOK YEDEKLEMEE-Postalarınızı Art niyetli eylemlerden koruyun

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

E-Posta Yedekleme özelliğini aktif hale getirdiğinizde Narbulut bilgisayarınızda bulunan PST dosyalarını bulur ve listeler. Size hangilerini yedekleyeceğinize karar vermek kalır.

Bilgisayar sayınız çoksa bu işlemi tüm cihazlarınız için politika yazarak kolayca yapabilirsiniz. Politikada PST yedekleme metodunu otomatik seçerek, yedekleme periyodunu belirtirsiniz. Politikayı tüm kullanıcılarınızı eklediğiniz gruba tanımladığınızda işleminiz bitmiştir. Bilgisayar sayınız ne kadar fazla olursa olsun hepsinde yedekleme işlemini başlatmış olursunuz. Narbulut otomatik olarak PST dosyalarını bulur ve yedeklemeye başlar.

Tüm PST dosyalarınız şirket dışında Narbulut güvencesiyle saklanır. Panel aracılığıyla PST dosyalarınızın istediğiniz versiyonlarına her yerden ulaşabilir, yedekleme durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Narbulut verilerinizi yedeklerken siz çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Kullandığınız programlardan çıkış yapmanıza gerek kalmaz. Herhangi bir yavaşlık veya performans kaybı hissetmezsiniz.

İletişim Formunu DoldurunSize en kısa sürede geri dönüş sağlayalım

Bize Yazın

Geri Arama İsteğinde Bulunun


Bizleri ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili aramaktan çekinmeyin.

Sizi bilmiyoruz ama teknolojinin farklı kulvarlarındaki yolculuğa başlama zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü işletmenizin çok daha fazlası olabileceğini bildiğinizde kaybedecek zamanınız olmaz.

İşletmenizi olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve dijital dönüşümünüzü başlatalım.

Tüm gönderileriniz KVKK kapsamında saklanmakta ve iştiraklarımız haricinde hiçbir şirket veya veri işleyicisi tarafından paylaşılmamaktadır.

SMS Duyurusu grupları için ayrıca kayıt olunulması gerekmektedir.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange