Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

WEB HİZMETLERİBarındırma Hizmeti Nedir?

Alınma amacı ne olursa olsun, satın aldığınız alan adınıza ( domain ) hazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir başka deyişle, insanlar sizin sitenizin adını browserinin adres çubuğuna yazdığı zaman hazırladığınız sayfaların görüntülenmesi için o sayfaların bir yerde yüklü olması gerekir.

Size verilecek alan boyutu ücrete göre de değişiklik göstermektedir. Hazırlayacağınız sitenize ne kadarlık bir alan gerekli ise o oranda hosting alanı talep edeceksiniz. Geniş kapsamlı bir site düşünüyorsanız sitenize verilecek alanın boyutu da büyük olması gerekir. Verilecek alan iki açıdan önemlidir; hazırlanacak sitenin boyutu açısından ve e-mailler açısındandır. Çünkü yapılan tasarımla beraber verilen E-maillerde aynı alanı paylaşır. Eğer verilen hosting alanı küçük ise belli bir süreden sonra mail trafiğinde sorunlar ortaya çıkabilir.

Gezilen sitelerin yavaş olarak gelmesinin yada gelmemesinin iki önemli nedeni vardır. Bunlardan ilki internete bağlandığınız bilgisayarın yeterli aksama sahip olamamasından kaynaklanan nedenlerdir. İkincisi ise hostingden daha doğrusu hosting aldığınız serverdan kaynaklanan nedenlerdir.

ÇULHA WEB BARINDIRMA HİZMETLERİSadece Özel Projeleri Barındırıyoruz

Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri olarak sadece Web Tasarımı tarafımızdan yapılmış olan, Yazılımı tarafımızdan geliştirilen ve Özel Kategori müşterilere Barındırma hizmeti sağlanmaktadır.

E-Ticaret yazılımlarının kendi sunucularımızda barındırılması zorunludur. Farklı sunucularda barındırılmak istenmesi durumunda taşıma işlemi yapılmamaktadır.

Sunucularımız Türkiye’nin güvenilir Datacenteri’i olan Medyabim tarafından barındırılmaktadır.

İletişim Formunu DoldurunSize en kısa sürede geri dönüş sağlayalım

Bize Yazın

Geri Arama İsteğinde Bulunun


Bizleri ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili aramaktan çekinmeyin.

Sizi bilmiyoruz ama teknolojinin farklı kulvarlarındaki yolculuğa başlama zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü işletmenizin çok daha fazlası olabileceğini bildiğinizde kaybedecek zamanınız olmaz.

İşletmenizi olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve dijital dönüşümünüzü başlatalım.

Tüm gönderileriniz KVKK kapsamında saklanmakta ve iştiraklarımız haricinde hiçbir şirket veya veri işleyicisi tarafından paylaşılmamaktadır.

SMS Duyurusu grupları için ayrıca kayıt olunulması gerekmektedir.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange