Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

KABLOSUZ YAŞAMGÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri kurulduğu günden itibaren çeşitli kategorilerde müşterilerinin yazılım ve iletişim ihtiyaçlarını karşılama gayreti içinde olmuştur.

Haberleşme Sistemleri konusunda firmalara ve organizasyonlara Distribütörümüz Debge Telekom ile birlikte hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Son teknoloji cihazlarla kiralama, satış ve satış sonrası destek sunmaktayız.

Sunduğumuz akılcı ve ekonomik çözümler ve Hytera markası ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda hızlı, devamlı ve tutarlı bir şekilde kaliteli ürün ve hizmetlerimizle sonuç odaklı çözümler üretmekteyiz.

Doğru uygulamalar sonucunda siz müşterilerimizi memnun etmenin gururunu yaşamaktayız.

KABLOSUZ YAŞAMTELSİZ SATIŞ HİZMETİ

sahip olduğumuz son teknoloji ve güçlü tedarik ağı ile pek çok sektörde kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına cevap sunmaktayız. Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri Hytera telsiz distribütörü ile sektöre özel telsiz altyapı hizmeti sunarak sizlere güvenilir bir çözüm ortağıdır. Satış sonrası da hizmet vermeye devam eden teknik destek ekibi ile 7/24 müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Her sektöre özel olarak tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik telsiz sistemleri hizmeti sunmaktayız. 

Neden Biz?

Gün geçtikçe bilinç düzeyi yükselen tüketicilerin ürün tercihlerinde yalnızca tasarım ve üretim değil, aynı zamanda dağıtım ve satış sonrası hizmetler konusunda da daha fazla değer yaratan ürünler,markalar etkili olmaktadır. Bu yüzden telsiz firması seçerken daha dikkatli davranmaktadırlar. 

KABLOSUZ YAŞAMSATIŞ SONRASI HİZMET

İşletmelerin en önemli varlık nedeni, müşterilerine  kusursuz müşteri hizmeti sunarak müşteri bağlılığı (sadakati) yaratabilmeleridir.  Ancak kusursuz bir hizmet sunmak her zaman mümkün olmayabilir. Bunun nedeni hizmeti sunanın insanlar olmasıdır. İnsanların davranışlarında ve tutumlarında belirli bir standardı yakalamak zordur. Böyle bir zorluğun bilincinde olan şirketimiz tüm çalışanlarımıza ve servis teşkilatımıza kusursuz hizmeti sunmanın önemini ve yöntemini benimsetmekte ve bunun için eğitim ve saha faaliyetlerinde yoğun çaba göstermektedir.

Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri satış hizmetlerinin yanı sıra siz müşterilerimize hasara uğrayan veya teknik hata gerçekleşen telsizlerimiz için satış hizmeti sonrası da bakım ve onarım hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri olarak,  siz müşterilerimize verdiğimiz başarılı ve kaliteli hizmetlerimizle tanınan bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange