Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

Radmin özellikler adımıÖzelliklerde Neler Var?

Radmin 3 Tanıtım Videosu

Radmin, uzak bir bilgisayarda o bilgisayarın hemen önünde oturuyormuş gibi çalışmanıza ve bu bilgisayara birçok yerden bağlanmanıza imkan veren hızlı ve güvenli bir uzak kontrol ve uzak erişim yazılımıdır.

Radmin, tam Windows 11 (32-bit ve 64-bit) desteği, dosya aktarma, çok-kullanıcılı yazılı ve sesli sohbet, Windows security, Kerberos doğrulaması, tüm veri akımları için 256-bit AES şifreleme, telnet erişimi, çoklu monitör desteği ve benzersiz DirectScreenTransfer™ teknolojisine sahiptir. Radmin, her zaman var olan TCP/IP protokolünü – Yerel Ağ, Geniş Alan Ağı ve İnternette en yaygın olarak kullanılan protokol – kullanır. Bu, uzak bilgisayarınıza dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Radmin, dünya çapında binlerce şirket bilgisayarına kurulmuş durumdadır. Müşterilerimiz arasında Radmin’i ağ yönetiminin standart uygulaması olarak kullanan şirketler bulunmaktadır.

Remote Control Software - Highest Speed of Work

En Yüksek Çalışma Hızı

Radmin, mevcut yazılımlar arasında en hızlı uzaktan denetim yazılımıdır. Yeni DirectScreenTransfer™ teknolojisi, yakalama derecesini saniyede yüzlerce ekran güncellemesine kadar arttırmak için bir video askı çekirdek modu sürücüsü kullanır. Özel düşük-bant genişliği optimizasyonları sayesinde çevirmeli modem ve GPRS bağlantılarında bile rahatça çalışabilirsiniz.
Intel® AMT desteği ile donanım uzaktan denetimi

Intel® AMT desteği ile donanım uzaktan denetimi

Radmin 3 adındaki yeni sürüm, Intel® AMT (Etkin Yönetim Teknolojisi) desteğine sahiptir ve uzak bir bilgisayarı kapalıyken veya işletim sistemine çalıştıramadığınız zamanlarda bile yönetmeye izin verir. Radmin Viewer’ı kullanarak uzak bir bilgisayarı açabilir, yeniden başlatabilir ve kapatabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılara uzak bilgisayarın BIOS ayarlarını görüntüleme ve değiştirmenin yanı sıra yerel bir CD veya disk görüntü dosyasından önyükleme imkanı verir.
Remote Access Software - Windows 10 ile Tam Uyum

Windows 10 ile Tam Uyum

Radmin 3.5’in, Kullanıcı Hesabı Kontrolü ve Hızlı Kullanıcı Anahtarlaması özelliklerini kapsayan, tam Windows 10 32-bit ve 64-bit desteği vardır. Radmin Server 3.5, Windows 10/8/7/Vista/XP/2012/2008/2003/2000 (32-bit) ve Windows 10/8/7/Vista/XP/2012/2008/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler. Radmin Viewer 3.5, Windows 10/8/7/Vista/XP/2012/2008/2003/2000/ME/98/95/NT4.0 (32-bit) ve Windows 10/8/7/Vista/XP/2012/2008/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler.
Remote Access Software - Challenge-response Password Authentication

En Yüksek Güvenlik Seviyesi

Radmin, her bağlantı için gelişigüzel oluşturulmuş anahtarlarla 256-Bit AES güçlü şifrelemesi kullanılarak, tüm bilgiler, ekran görüntüleri, fare hareketleri ve klavye sinyallerinin şifrelendiği bir şifreleme modunda çalışır. Kullanıcı doğrulaması için Radmin, hem Active Directory ve Kerberos desteğiyle Windows korumasını, hem de bireysel kullanıcı yetkileri ve güvenli giriş/parola doğrulamalarıyla kendi güvenliğini kullanır. Radmin güvenliği, 2048-bit anahtar ölçüsü yerine Diffie-Hellman temelli anahtar kullanır. Ek IP filitreleri, açık ana bilgisayar ve ağlara erişimi sınırlar.
Remote Control Software - Text and Voice Chat

Yazılı ve Sesli Sohbet

Radmin 3 sürümünde yeni olan Yazılı sohbet, Sesli sohbet ve Mesaj gönderim modlarının tümü, bağlandığınız uzaktaki bilgisayarı çalıştıran kişiyle iletişim kurmanıza yardımcı olmak için geliştirildi.
Remote Access Software - Easy to use

Kullanım Kolaylığı

Radmin’i öğrenmek ve kullanmak çok kolaydır. Kullanıcılarımızın çoğunluğu, Radmin’in en önemli avantajının kolaylığı olduğu konusunda hemfikirdir. Tüm kullanıcı raporlarına göre, programın kullanımı çok kolay ve arayüz anlaşılırdır. Sistem kaynaklarını efektif kullanmayan yazılımlara benzemeyen Radmin’de, çalışmayı güçleştiren, öğrenmesi zor yada performansı aksatan gereksiz “katma değerli” özellikler yoktur.
Remote Control Software - Drag and Drop file Transfer

“Delta Kopyalama” Özelliği ile Güvenli “Sürükle ve Bırak” Dosya Transferi

Radmin ile herhangi bir dosyayı, Explorer-benzeri arayüz aracılığı ile, şifreleme modunda, uzaktaki bir bilgisayardan ya da uzaktaki bir bilgisayara sürükleyip bırakabilirsiniz . Radmin’in dosyaları kopyalarken kullandığı bir özelliği vardır ki bu sadece her iki makinada farklı olan dosyayı güncellemeye izin verir. Bu özelliğe, sadece dosyaların farkı (‘delta’) kopyalandığı için, “Delta Kopyalama” adı verilmiştir. Bu, ağ arızasında en baştan itibaren değil de, arızanın ortaya çıktığı yerden kopyalama işleminin devam etmesine izin verir. Uzaktaki bir makinadan ya da uzaktaki bir makinaya herhangi bir dosya kopyalandığı anda bu özellik otomatik olarak kullanılır.
Remote Control Software - Multiple connections

Çoklu Bağlantı Desteği

Radmin, uzaktaki aynı ekrana eşzamanlı farklı bağlantıları destekler. Bunun anlamı şudur: Dostlarınızı ya da iş arkadaşlarınızı ekranınızı uzaktan görmeleri için davet edebilirsiniz (uzaktan konferans için çok kullanışlıdır) veya uzaktaki farklı ekranları kendi bilgisayar ekranınızdan görebilir ya da kontrol edebilirsiniz (uzaktan çağrı merkezi ya da öğretim için çok kullanışlıdır).
Remote Access Software - Free Technical Support

E-posta ile Ücretsiz Teknik Destek

Çulha Bilişim, kayıtlı müşterilerine e-posta ile ÜCRETSİZ teknik destek vermektedir.

Diğer Özellikler

 Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP çoklu kullanıcı sürümleri ile tam uyum.
 • Radmin Viewer ,Wine (Linux yüklü makinalardan uzaktan kontrol) ile uyumludur.
 • Çoklu monitör desteği.
 • Uzaktaki görüntüleri 2, 4, 16, 256, 65 bin ya da 16 milyon renkte aktarım.
 • Yüksek çözünürlük modları (maksimum görüntü çözünürlüğü limiti yoktur).
 • Uzak bilgisayardaki hareketli ve alpha-blended işaretçilere tam görüntü desteği.
 • Shutdown bağlantı modu.
 • Telnet erişimi.
 • Tek bir servis gibi çalışan Radmin Server.
 • Radmin bağlantıları için, explorer-benzeri bir arayüz, klasörler ve sürükle bırak desteğiyle sınırsız adres defteri.
 • Evrensel kod desteğiyle çift yönlü pano aktarımı.
 • Çalışır durumdaki Radmin Server’ları bulma taraması.
 • Radmin Server 2.x ile uyumluluk.
 • Uzaktaki ekranlar, tek bir pencere içinde ya da düzgün ölçeklendirmeyle tam ekranda orjinal görünüş oranında görüntülenebilir.
 • Tekerlekli fare desteği.
 • Adres defteri kayıtlarında listelenen masa üstlerine, sözkonusu adres defteri kayıtlarından kısayollar.
 • Özel tuşa basma işlemi ve opsiyonel tam klavye kontrolü.
 • Sadece açık ana bilgisayar ve ağlardan erişime izin veren IP filitresi.
 • DNS adı ve günlük dosyasına eklenen kullanıcı ismi bilgisi.
 • Ardarda beş yanlış parolada güvenlik gecikmesi.
 • Çoklu dil kullanıcı arayüzü ve yerleşik yardım.

Size uygun yazılımları merak ediyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

İletişim Formunu DoldurunSize en kısa sürede geri dönüş sağlayalım

Bize Yazın

Geri Arama İsteğinde Bulunun


Bizleri ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili aramaktan çekinmeyin.

Sizi bilmiyoruz ama teknolojinin farklı kulvarlarındaki yolculuğa başlama zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü işletmenizin çok daha fazlası olabileceğini bildiğinizde kaybedecek zamanınız olmaz.

İşletmenizi olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve dijital dönüşümünüzü başlatalım.

Tüm gönderileriniz KVKK kapsamında saklanmakta ve iştiraklarımız haricinde hiçbir şirket veya veri işleyicisi tarafından paylaşılmamaktadır.

SMS Duyurusu grupları için ayrıca kayıt olunulması gerekmektedir.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange