Bizi Arayın:

Sabit Hat 0850 780 5555

Bize Yazın bilgi@culhabilisim.com.tr

FIRSAT VAGONUMarkamız Fırsat Vagonu Hakkında

Radmin Remote, Narbulut, Güvenlik Yazılımları, E-Ticaret Yazılımı, Veritabanı işleme ve düzenleme, DSL, VoiP Telefon, Toplu SMS, Toplu Sesli Mesaj, VoiP Sanal Santral, Web Barındırma, Alan Adı Tescil Hizmetleri veren Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri 2016 yılında Elektronik Ticaret alanındaki web hizmetini yayına aldı.

Fırsat Vagonu ismi ile açılan ve www.firsatvagonu.com alan adı üzerinden Online 3D Secure güvencesi ile satış yapan sitemizde Güvenlik Yazılımları Online Lisanslama ile çok daha hızlı ve ekonomik olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Bilgisayar, Hobi Ürünleri, OEM Ürünleri (PC Donanım), Tüketici Elektroniği, Tüketim Malzemeleri, Barkod Ürünleri, Bireysel ve Kurumsal Kesintisiz Güç Kaynağı çözümleri, Kurumsal Sunucu ve Ekipmanları, Baskı Çözümleri, Telekomünikasyon ürünlerini barındıran başlıca kategoriler ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamanın yarışı içindeyiz.

Çok yakın zamanda Cep Telefonu Aksesuarları ve Yedek Parçaları ile Kozmetik Ürünlerinde dünyaca kabul görmüş markalar ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını en ekonomik şekilde tedarik etmenin gayreti içinde olacağız.

İletişim Formunu DoldurunSize en kısa sürede geri dönüş sağlayalım

Bize Yazın

Geri Arama İsteğinde Bulunun


Bizleri ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili aramaktan çekinmeyin.

Sizi bilmiyoruz ama teknolojinin farklı kulvarlarındaki yolculuğa başlama zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü işletmenizin çok daha fazlası olabileceğini bildiğinizde kaybedecek zamanınız olmaz.

İşletmenizi olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve dijital dönüşümünüzü başlatalım.

Tüm gönderileriniz KVKK kapsamında saklanmakta ve iştiraklarımız haricinde hiçbir şirket veya veri işleyicisi tarafından paylaşılmamaktadır.

SMS Duyurusu grupları için ayrıca kayıt olunulması gerekmektedir.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

Daha Çok Yanıta İhtiyacınız mı Var?

Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim Bilgilerimiz İçin Tıkla

Merhaba!
Bizimle Telegram üzerinden iletişime
geçmek için,aşağıdaki temsilcilerimizden
birine tıklayın veya bilgi@culhabilisim.com.tr
adresine e-posta gönderin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Secured By miniOrange