ShadowProtect Kurumsal (StorageCraft)

Kurumsal Olağanüstü Durum Kurtarma Çözümleri | StorageCraft

Kurumsal StorageCraft

StorageCraft-Recovery-Solution-logo-lrg
BT ortamınız büyük ve karmaşıktır, zaman ve kaynak harcamanız gereken son şey olağanüstü durum kurtarmadır. Gerçekten önemli olan işlere geri dönebilmeniz, şirketinizin çalışmayı sürdürmesini sağlamak için, işe yarayan ve hızlı çalışan bir çözüme ihtiyacınız vardır.

O halde StorageCraft Recover-Ability  inceleyelim

Hızlı Kurtarma

Hızlı Kurtarma

Yedeklediğiniz verilerin miktarına ve ayarlarınıza bağlı olarak, çökmüş bir Windows makineyi beş dakika gibi kısa bir sürede geri yükleyin.

Kesinti Süresini Ortadan Kaldırma

Kesinti Süresini Ortadan Kaldırma

Yeni donanımı beklerken işlemlerin çalışmayı sürdürmesini sağlamak için bulutumuzda bile anında yedek imajlarınızı sanallaştırın veya bir düğme tıklamasıyla kurtarma gerçekleştirebilmeniz için sanal bir makinede kurtarmanızı önceden hazırlayın.

Verilerinizi Güvende Tutma

Verilerinizi Güvende Tutma

Sunucu mu, masaüstü/dizüstü bilgisayar mı yoksa SQL veya Exchange gibi daha özel bir uygulama sunucusu mu olduğuna bakılmaksızın kuruluşunuzdaki her Windows makinesinin güvenilir ve bozulmamış yedek imajlarını edinin. Bunları yerel olarak ve uzaktan kaydedin.

Ağınızı İzleme

Ağınızı İzleme

Yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma süreçlerinizi kolaylaştırmak için binlerce makineyi gözetim altında tutun. Her zaman yedeklemelerinizin çalıştığından emin olun ve sorunları oluşmadan önce düzeltin.

Depolama Alanınızı Yönetme

Depolama Alanınızı Yönetme

Eski yedeklemeler için özelleştirilebilir tutma ve birleştirme kuralları ayarlayarak depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Eskileri arşiv olarak tutun ve geçerli veriler için alan kazanın.

Zaman ve Kaynak Tasarrufu Yapma

Zaman ve Kaynak Tasarrufu Yapma

Güvenilir yedeklemeleri, testi ve imaj doğrulamasını otomatikleştirin. Özel istihdam gerekmeden ödüllü yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma çözümü çalıştırın.

Neye İhtiyacınız Var?

StorageCraft ShadowProtect – Ödüllü yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma yazılımımız tam olarak ne diyorsa onu yapar. Veriler, uygulamalar, işletim sisteminiz ve daha fazlası da dahil olmak üzere bilgisayarınızın tamamının güvenilir anlık görüntülerini oluşturarak her defasında makinenizin tamamının veya tek bir dosyanın kurtarılmasını kolaylaştırır.

StorageCraft ImageManager – ImageManager, yedek imajlarınızın kalitesini doğrulamanıza ve eski imajların ne kadar süre tutulacağına ilişkin kurallar oluşturmanıza olanak sağlayan, ücretsiz bir ShadowProtect eklentisidir. Ayrıca imajları birleştirebilir, böylece depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanabilir ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz verileri tutabilirsiniz.

StorageCraft ShadowControl – ShadowControl ile yedekleme ortamınızın tamamını izleyin. ShadowControl, yedeklediğiniz her makineyi gözetim altında tutmanızı sağlayarak yedeklemelerinizin ihtiyaç duyduğunuz anda hazır olduğundan emin olmanıza olanak sağlayan, ücretsiz bir ShadowProtect eklentisidir. Kurallar ayarlamanıza ve sonra düşük depolama alanı, hatalı yedekleme veya makinenin çalışmayı durdurması gibi belirli koşullar yerine getirildiğinde uyarılar almanıza olanak sağlar.

StorageCraft Genel Bakış

StorageCraft EV

 StorageCraft Küçük ve Orta İşletmeler

StorageCraft Kurumsal

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları