ShadowProtect Ev (StorageCraft)

Ev Bilgisayarı için ShadowProtect Çözümü | StorageCraft

StorageCraft-Recovery-Solution-logo-lrg

Kabul edelim. Petabaytlarca veriyle uğraşmıyor veya milyon dolarlar değerinde uygulamalar çalıştırmıyor olabilirsiniz, ancak bilgisayarınız evinizin can damarıdır. Büyük bir kuruluş için veriler ne kadar önemliyse, fotoğraflarınız, belgeleriniz, finansal kayıtlarınız vb. de sizin için o kadar önemlidir . Siz de neden verilerinizi aynı şekilde korumayasınız?

PhoneStorageCraft Tanıtım ve Satın Alma Talep Etmek İçin Tıkla

O Halde StorageCraft Recover-Ability  inceleyelim

Klonlama

Bilgisayarınızın Tamamını Yedekleme

Windows tabanlı bilgisayarınızın tamamının düzenli anlık görüntülerini alarak yalnızca verilerinizi değil, uygulamalarınızı, işletim sisteminizi, ayarlarınızı ve daha fazlasını da yedekleyebilirsiniz.

Dosya Erişimi

Dosya ve Klasör Erişimi Elde Etme

Karmaşık dosya ve klasör protokolleri ayarlamadan herhangi bir anda tek tek dosyalarınıza kolayca erişin. Harici bir sabit sürücüymüş gibi bir yedek imajdan verilerinize erişin.

Kurtarma

Herhangi Bir Olağanüstü Durumu Kurtarma

İşletim sistemi, uygulamalar, ayarlar ve veriler de dahil olmak üzere makinenizin tamamını hızlı ve kolayca yeni bir bilgisayara yükleyin. Hiçbir zaman virüs, dökülen kahve veya çocuklarınızın zarar vermesinden korkmayın.

planlama

Yedeklemelerinizi Planlama

Yedeklemelerinizin sıklığını kolayca yönetin ve her zaman tam anlık görüntü mü almak istediğinizi yoksa yalnızca değişiklikleri mi yedeklemek istediğinizi belirleyin.

Depolama

Depolama Alanınızı Yönetme

Eski yedeklemeler için özelleştirilebilir tutma kuralları ayarlayarak depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Eskileri arşiv olarak tutun ve geçerli veriler için alan kazanın.

Kontrol

Verilerinizin Kontrolünü Ele Alma

Yeni yazılımları güvenli şekilde test etmek, eski uygulamalara erişmek veya fiziksel makinenizdeki sorunları atlamak için herhangi bir yedek imajı sanal makine olarak başlatın.

StorageCraft ShadowProtect Desktop – Ödüllü yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma yazılımımız tam olarak ne diyorsa onu yapar. Veriler, uygulamalar, işletim sisteminiz ve daha fazlası da dahil olmak üzere bilgisayarınızın tamamının güvenilir anlık görüntülerini oluşturarak her defasında makinenizin tamamının veya tek bir dosyanın kurtarılmasını kolaylaştırır.

StorageCraft Genel Bakış

StorageCraft EV

 StorageCraft Küçük ve Orta İşletmeler

StorageCraft Kurumsal

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları