ShadowProtect Genel (StorageCraft)

ShadowProtect nedir? Yedekleme çözümüne genel bakış | StorageCraft

StorageCraft ShadowProtect -
Yedekleme ve kurtarma

PhoneStorageCraft Tanıtım ve Satın Alma Talep Etmek İçin Tıkla

StorageCraft ShadowProtect nedir?

StorageCraft® ShadowProtect® sektör düzeyinde yedekleme yazılımı, kuruluşunuzun Windows BT ortamının tamamını yedekler. Sistemlerden verilere kadar her şeyi güvenilir şekilde yedeklemeye ek olarak ShadowProtect yazılımı, zahmetsiz sistem geçişinin yanı sıra olağanüstü durumda anında kurtarma da sağlar.

(Ayrıca ShadowProtect ürün ailesinin bir üyesi olan StorageCraft ShadowProtect Granular Recovery for Exchange, ayrıntılı Exchange veritabanı verilerinin hızlı şekilde kurtarılmasını sağlar. Yedekleme işlevselliğine sahip değildir. Amacı, e-postaları ve posta kutularını kolayca aramanıza ve kurtarmanıza olanak sağlamaktır.)

StorageCraft Recovery çözümü logosu

ShadowProtect yazılımı, herhangi bir olağanüstü durum olduğunda her zaman, her yerde BT sistemlerinizi kurtarmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları size sağlayan, StorageCraft Recover-Ability çözümünün bir bileşenidir.

StorageCraft Technology, ShadowProtect yazılım serisinde birçok farklı türde ürün sunar:

Farklar Nelerdir?

Her ShadowProtect sürümü, yüklendiği işletim sistemlerinin (OS) türlerini belirleyen benzersiz bir kullanıcı lisansı içerir. Yönetilen hizmet sağlayıcıları, BT uzmanları ve iş sahiplerinin her biri, Windows ortamına uygun sürümü veya sürümler birleşimini seçebilir. Bunun istisnası ShadowProtect IT Edition ve ShadowProtect Granular Recovery for Exchange’dir.

ShadowProtect IT Edition belirli bir süre boyunca herhangi bir Windows işletim sistemi ile sınırsız sayıda sunucu ve iş istasyonunda çalışır. Daha önce de belirtildiği gibi ShadowProtect Granular Recovery for Exchange’in farklı bir amacı vardır: Bu yazılım, Exchange veritabanından ayrıntılı verileri kurtarmak için özel olarak oluşturulmuştur.

ShadowProtect Özellikleri Karşılaştırması

Ürün Özellikleri StorageCraft ShadowProtect
Server Small
Business
Desktop Virtual GRE IT Edition
Sistemler, uygulamalar, hizmetler, yapılandırmalar, ayarlar ve veriler dahil, disk sürücünüzün tamamını yedekleme Var Var Var Var Var
Yedeklemeleri herhangi bir disk aygıtına veya optik ortama kaydetme Var Var Var Var Var
Geri yükleme işlemini denemeden önce önyüklenemeyen bir sistemi yedekleme Var
Bütünlüğünden emin olmak için yedek imajları test etme Var Var Var Var
Yedeklemeleri otomatik olarak oluşacak şekilde planlama Var Var Var Var
Düzenli artımlı yedeklemeleri istenirse 15 dakikada bir gibi sık aralıklarla çalıştırılacak şekilde planlama Var Var Var Var
Dakikalar içinde tek tek dosyaları ve klasörleri kurtarma Var Var Var Var Var
Bir sistemi farklı donanıma veya sanal ortamlara geri yükleme Var Var Var Var Var
Hızlı şekilde bir yedek imajı sanal makine olarak önyükleme Var Var Var Var
Tam geri yükleme gerçekleştirme Var Var Var Var Var
Önyükleme yapılandırma ayarlarını ve bozuk sabit sürücüleri algılama ve onarma Var Var Var Var Var
Posta kutularını, e-posta iletilerini veya Exchange veritabanlarının tamamını aramak için anahtar sözcükleri kullanma Var
Exchange e-postalarını, e-posta eklerini, adres defteri kişilerini, posta kutularını ve daha fazlasını, üretim Exchange sunucusuna veya bir .pst dosyasına kurtarma Var
Bir yedek imajın fiziksel ve sanal ortamlardan/ortamlara geçişini yapma Var Var Var Var Var

Desteklenen Windows işletim sistemleri

Microsoft Windows Vista Compatibility logoMicrosoft Windows 7 Compatibility logoMicrosoft Windows 8 Compatibility logoMicrosoft Windows 10 Compatible - logo

ShadowProtect minimum gereksinimleri nelerdir?

Minimum yükleme gereksinimleri için lütfen bkz.

ShadowProtect’i nasıl denerim?

Ücretsiz sınırlı deneme sürümü

Deneme sürümünü indirmek için StorageCraft ShadowProtect yazılım deneme sürümü indirilebilir öğeleri sayfasını ziyaret edin. Deneme sürümü, ücretsiz 30 günlük bir lisanstır. Geri yükleme işlevselliği, dosya ve klasörlerin kurtarılmasıyla sınırlıdır. Sistem birimleri geri yüklenemez. Deneme sırasında oluşturulan yedek imajlar, tam ücretli ShadowProtect yazılımıyla uyumludur.

Not: ShadowProtect Granular Recovery for Exchange sınırlı sürümünün bir zaman sınırı yoktur, ancak kurtarma işlevselliği kullanılamaz.

Ücretsiz StorageCraft Kurtarma Ortamı değerlendirmesi

Değerlendirme sürümüne başvurmak için StorageCraft ShadowProtect yazılım deneme sürümü indirilebilir öğeleri sayfamızı ziyaret edin. Değerlendirme sürümü, sistem birimi geri yüklemesine olanak sağlayan, ancak StorageCraft Hardware Independent Restore™ teknolojisini içermeyen, ücretsiz bir ShadowProtect lisansıdır. Değerlendirme sırasında oluşturulan yedek imajlar, tam ücretli ShadowProtect yazılımıyla uyumludur.

Not: ShadowProtect IT Edition lisansı, zaman dönemlerine dayalıdır ve yazılım yüklemesi gerektirmez; bu ürünün değerlendirmesi veya deneme sürümü yoktur.

StorageCraft Genel Bakış

StorageCraft EV

 StorageCraft Küçük ve Orta İşletmeler

StorageCraft Kurumsal

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları