Shadow Protect (StorageCraft)

StorageCraft-Recovery-Solution-logo-lrg

PhoneStorageCraft Tanıtım ve Satın Alma Talep Etmek İçin Tıkla

 

Her Zaman Her Yerde ve Herhangi Bir Felaketten Kurtarma
StorageCraft Recovery çözümü nedir?

StorageCraft® Recovery™, BT ortamınız ister Windows veya Linux olsun isterse sanal ya da fiziksel olsun her yerde ve her seferinde kurtarma yapmanıza yardımcı olan yazılım ve hizmetler paketidir. StorageCraft Recovery sistemlerinizi, uygulamalarınızı ve verilerinizi büyük veya küçük tüm felaketlere karşı koruyarak genel iş sürekliliği planınızın ayrılmaz bir parçası olarak çalışır.

PDF imageStorageCraft Recovery Çözümü Yönetim Özeti

Bu beş temel öğe StorageCraft Recovery’yi oluşturur:

STC_Recover-Ability_Wheel_Only_TURKISHshadowprotect-100x100

YEDEKLEME: Yedekleme Sistemler, uygulamalar, hizmetler ve veriler de dâhil olmak üzere her şeyin bir kopyasını oluşturmak, düzgün bir yedekleme ve felaket kurtarma planının temel taşıdır.

manage-icon

YÖNETME: Yedeklemelerinizi kontrol altına almanız, ihtiyaç duyduğunuzda bu yedeklemelerin çalışacağından ve değerli depolama alanınızı boşuna doldurmayacağından emin olmanızı sağlar.

test-icon

TEST ETME: Yedekleme bütünlüğünü kontrol etmek ve kurtarma planınızın çalıştığını doğrulamak felaket halinde hazır olmanızı sağlar.

replicate-icon

ÇOĞALTMA: Yedeklemelerinizin başka bir konuma çoğaltılması, yerel sürümleriniz imha edilse de bunlara erişebilmenizi garantiler.

recover-icon

KURTARMA: Tüm mesele, felaketten sonra bile faaliyetlerinizi sürdürmektir.

StorageCraft Recovery şunları içerir:

shadowprotect-100x100

StorageCraft ShadowProtect

Windows sistemlerinizin, uygulamalarınızın ve verilerinizin güvenilir yedek imajlarını oluşturun. Bu sınıfının en iyisi yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı ile tek bir dosyayı veya makinenin tümünü kurtarabilirsiniz. StorageCraft ShadowProtect®, sorunsuz kurtarmaya daha fazla yardımcı olmak için StorageCraft VirtualBoot™ ve StorageCraft Hardware Independent Restore™ teknolojilerini içerir.

SPX

StorageCraft ShadowProtect SPX

Linux sistemlerinizin, uygulamalarınızın ve verilerinizin güvenilir yedek imajlarını oluşturun. Baştan oluşturduğumuz bu yeni yedekleme ve felaket kurtarma yazılımıyla, özel yedekleme zamanlamaları oluşturun ve yedekleme boyutu ile süresini kontrol etmek için patentli iş zaman çizelgemizi kullanın. SPX, aynı veya benzer olmayan donanıma geri yükleme özelliğinin yanı sıra VirtualBoot’u da içerir.

shadowcontrol

StorageCraft ShadowControl

Yedeklediğiniz her makineyi gözetim altında tutun ve sorunların uyarılarını alın. StorageCraft ShadowControl®, yedeklemelerinizin ihtiyaç duyduğunuzda hazır olacağından emin olabilmeniz için Windows yedekleme ortamınızın tamamını izlemenize olanak sağlar. Hatta StorageCraft Plug-in’i kullanarak yedekleme görevlerini hipervizör içerisinden izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

imagemanager

StorageCraft ImageManager

Yedek imajlarınızın kalitesini doğrulayın ve depolama alanınızı yönetin. StorageCraft ImageManager™, şirket dışında bir konuma çoğaltma için StorageCraft intelligentFTP® ve StorageCraft ShadowStream® dosya aktarımı seçenekleriyle ve felaket sonrası anında başlangıç için StorageCraft HeadStart Restore® teknolojisi ile birlikte gelir.

StorageCraft Genel Bakış

StorageCraft EV

 StorageCraft Küçük ve Orta İşletmeler

StorageCraft Kurumsal

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları