Radmin Fiyatlar

famatechistanbul

Radmin 3 Remote Control, iki ayrı modülden oluşur: Radmin Server 3 (uzaktaki bilgisayarda kurulması gerekir) ve Radmin Viewer 3 (yerel bilgisayarda kurulması gerekir). Sadece Radmin Server 3 lisanslıdır. Radmin Viewer 3 ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir. Radmin 3 lisans anahtarı Radmin Server 3.x sürümleri için geçerlidir.
Lisans Geçerlilik Fiyat, USD ($) Bilgi
Radmin 3 Standart lisans tek
uzak PC
$49
bir lisans başına
Hemen Satın Alın
Bir Radmin 3 Standart lisansı, Radmin Server 3.x ‘in, bir uzak bilgisayar üzerinde kullanılmasına izin verir. İki Radmin 3 Standart lisansı için iki bilgisayar gerekir vb. Radmin Viewer 3.x ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir.
Radmin 3 50-lisans paketi 50’ye kadar
uzak PC
$1490
bir paket başına
Hemen Satın Alın
Bir Radmin 3 50-lisans paketi, Radmin Server 3.x ‘in, 50’ye kadar uzak bilgisayar üzerinde kullanılmasına izin verir. Radmin Viewer 3.x ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir.
Radmin 3 100-lisans paketi 100’e kadar
uzak PC
$2490
bir paket başına
Hemen Satın Alın
Bir Radmin 3 100-lisans paketi, Radmin Server 3.x ‘in, 100’e kadar uzak bilgisayar üzerinde kullanılmasına izin verir. Radmin Viewer 3.x ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir.
Radmin 3 150-lisans paketi 150’e kadar
uzak PC
$3490
bir paket başına
Hemen Satın Alın
Bir Radmin 3 150-lisans paketi, Radmin Server 3.x ‘in, 150’e kadar uzak bilgisayar üzerinde kullanılmasına izin verir. Radmin Viewer 3.x ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir.
Radmin 3 Volüm lisansı (200 lisans’dan) 200
uzak PC’den
$22‘ dan
bir lisans başına
Hemen Satın Alın
Radmin 3 Volüm lisansı, 200’den fazla ofis bilgisayarlı geniş kurumsal kullanım için dizayn edilmiştir. Bir Radmin 3 Volüm lisansı, Radmin Server 3.x’in, bir uzak bilgisayar üzerinde kullanılmasına izin verir. Radmin Viewer 3.x ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir. Anlaşma koşulları ve sunulan fiyatlar için lütfen doğrudan bize ulaşın.
Not: 200 Radmin 3 Volüm lisansı en küçük pakettir.
Radmin 3 Çağrı Merkezi lisansı
(50 lisans’dan)
50
uzak PC’den
$33‘ dan
bir lisans başına
Hemen Satın Alın
Radmin 3 Çağrı Merkezi lisansı, müşterilerine çağrı merkezi servisi ve uzaktan destek veren kuruluşlar içindir. Yüzlerce müşteriye Radmin 3 Standart lisansı sipariş etmek oldukça zor olduğundan, bu durumda çözüm, Çağrı Merkezi lisansıdır. Bu lisanslama seçeneği, çağrı merkezinin sahip olmadığı çok fazla sayıdaki müşteri bilgisayarını kapsar. Bir Radmin 3 Çağrı Merkezi lisansı, Radmin Server 3.x’in, bir müşteri bilgisayarı üzerinde kullanılmasına izin verir. Radmin Viewer 3.x ücretsizdir ve çağrı merkezi sağlayıcısının herhangi sayıdaki bilgisayarı üzerinde kullanılabilir.
Not: 50 Radmin 3 Çağrı Merkezi lisansı en küçük pakettir.

Sipariş için: Bilgi linklerinden birini takip edin, İletişim bilgilerimizden bize ulaşın siparişinizi verdikten sonra ödeme bilgilendirmesi tarafınıza ulaştırılacaktır.Lisans anahtarı/anahtarlarınızelektronik ortamda size ulaştırılacaktır.

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları