ADSL INTERNET

ÇulhaNET Adsl İnternet Hizmetleri

blue-internetTelefon abonesinin kullanmakta olduğu telefon hattının bir ucu telefon hizmetinin verilmekte olduğu Telekom santrallerinde bağlı bulunmaktadır. Bir abonenin ADSL hizmeti alabilmesi için, öncelikle hattının bağlı bulunduğu Telekom santralinde uygun cihazların kurulu bulunması gerekmektedir. Uygun cihazlar kurulu ise, telefon hattının telekom satralindeki ucu bu cihazlara bağlanır. Bu cihazlar, hem hızlı veri iletişimi sağlarken, aynı zamanda bir filtre görevi görerek ses ile veriyi birbirinden ayırır. Telefon aramalarında santral üzerinden standart telefon hatlarına ulaşırken, veri de İnternet Servis Sağlayıcıların internet bulutlarına taşınır. Abonenin de telefonuyla aynı anda hızlı internet kullanabilmek için evinde veya işyerindeki telefon hattını, splitter denilen filtreleme aparatı ve ADSL Modem / Router’a bağlaması gerekmektedir.

ADSL2+ teknolojisi ile 24Mbit hızlarına kadar internet erişimi Çulha Bilişim’de.

Sizde bütçenize uygun internet paketlerini hemen sipariş verip kullanmaya başlayabilirsiz.

Kotasız Paketlerimiz sayesinde hemen 8 Mbit ADSL2+ ve 16Mbit ADSL2+ olarak Kota derdi olmadan interneti özgürce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenlik Kamera sistemleri ve özel yazılımlarınıza Remote bağlantı için Sabit İP talebinde bulunabilir ve bir çok servis sağlayıcısının aksine çok daha düşük rakamlar ile İnternet dünyası ile bululabilirsiniz.

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları