E-TICARET

firsatvagonuPNG

RAdmin Remote, Trend Micro, Eset Güvenlik, E-Ticaret Yazılımı, Veritabanı işleme ve düzenleme, DSL, VoiP Telefon, Toplu SMS, Toplu Sesli Mesaj, VoiP Sanal Santral, Web Barındırma, Alan Adı Tescil Hizmetleri veren Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri 2016 yılında Elektronik Ticaret alanındaki web hizmetini yayına aldı.

Fırsat Vagonu ismi ile açılan ve www.firsatvagonu.com alan adı üzerinden Online 3D Secure güvencesi ile satış yapan sitemizde Güvenlik Yazılımları Online Lisanslama ile çok daha hızlı ve ekonomik olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Bilgisayar, Hobi Ürünleri, OEM Ürünleri (PC Donanım), Tüketici Elektroniği, Tüketim Malzemeleri, Barkod Ürünleri, Bireysel ve Kurumsal Kesintisiz Güç Kaynağı çözümleri, Kurumsal Sunucu ve Ekipmanları, Baskı Çözümleri, Telekomünikasyon ürünlerini barındıran başlıca kategoriler ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamanın yarışı içindeyiz.

Çok yakın zamanda Cep Telefonu Aksesuarları ve Yedek Parçaları ile Kozmetik Ürünlerinde dünyaca kabul görmüş markalar ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını en ekonomik şekilde tedarik etmenin gayreti içinde olacağız.

SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları