ADSL’de Tek Fiyat

Oplavus Teknoloji Altyapısı ile sunulan ÇulhaNET internet Hizmetlerinde Eylül 2017 Lansmanında TEK Fiyat tarifesi abone alımına başladı.

TEK Fiyat tarifesinde Abone ister YALIN (Telefonsuz), isterse ÇulhaNET tarafından tahsis edilecek olan Sabit Telefon numarası ile İnternet aboneliği alabilecektir.Ve her iki seçenekte de sadece 65 TL Fatura ödeyecektir.

* YALIN İnternet paketinde Hız 8 Mbit ve 75 GB AKN olarak belirlenmiştir ve 65 TL olarak faturalanmaktadır.

* Telefonlu İnternet paketinde Hız 8 Mbit ve 75 AKN olarak belirlenmiştir ve 65 TL olarak faturalanmaktadır. Aboneye haricen Telefon faturası ücreti yansıtılmamaktadır.Abone kendi il sınırlarında ve Santral Prefixinde yer alan sabit numarayı (Örn: 02122554747) ekstra bir ücret ödemeden dış aramaları alacak şekilde kullanabilmektedir.Bu hizmet ÇulhaNET tarafından ücretsiz sağlanmaktadır.

* Tek Fiyat Tarifesinde Telefonlu kullanıcılara Tek Fatura üretilmektedir ve Modem tahsisi yapılmamaktadır.Modem taleplerinde Fırsat Vagonu (www.firsatvagonu.com) E-Ticaret sitesinde abone numarasına özel indirim yapılacak ve Donanım abonenin mülkiyetinde olacaktır.

Abonelikler 24 Fatura dönemi taahhütüne tabidir.

Aboneliklerden doğacak Vergi,Tahsis ücretleri bir defaya mahsus abonenin faturalarına yansıtılacaktır.

Ayrıntılı Bilgi için 0850 7805555

Posted in Genel
SMS Büfesi
Web Barındırma
Çözüm Ortakları